Pôvodom som človek kultúrny - študoval som divadelný manažment na VŠMU v Bratislave. Po 6 rokoch manažovania a produkovania najväčšieho umeleckého workshopu v Strednej Európe LETAVY, a 5 rokoch manažovania najstaršieho divadelného festivalu v Európe Scénická Žatva som sa rozhodol opustiť svet umenia a objaviť pre seba svet rozvoja jednotlivcov a pracovných tímov.

Po absolvovaní 3 ročného Tréningu Trénerov na Slovensku a v Maďarsku (NCSU Bratislava & CSDF Hungary) som sa stal projektovým manažérom a neskôr aj výkonným riaditeľom Štúdia Zážitku - Outward Bound Slovensko.
Dva roky manažovania 11 členného interného tímu a päťdesiatky externých spolupracovníkov som následne vymenil za 7 rokov pozície Senior Consultant a Sales Director v Maxman Consultants. 7 rokoch som rozvíjal zamestnancov viac ako 5 tuctov firiem zo všetkých oblastí nášho hospodárstva. Ako konzultant som pôsobil na Slovensku, v Čechách, Nemecku, Rakúsku a Spojených Arabských Emirátoch. Do Maxmanu som nastupoval keď mal troch zamestnancov. Opúšťal som ho keď nás v Maxmane pôsobilo 14 konzultantov.

V roku 2013 som vytvoril sériu podcastov Sprievodca Manažéra, ktorý prináša krátke analýzy rôznych manažérskych situácii, s ktorými sa stretávam vo svojej praxi konzultanta a lektora. Od roku 2015 je mojim partnerom v podcastoch Gabriel Galgóci s ktorým sa snažíme pomôcť manažérom v situáciách o ktorých všetci vedia, že sa dejú ale nikto o nich prakticky nehovorí. www.sprievodca-manazera.sk

Od roku 2015 pôsobím na trhu výhradne ako Senior konzultant, ktorý sa venuje individuálnemu tréningu manažérov, zamestnancov a vlastníkov firiem, ktorý cítia, že skupinový tréning im už nestačí v ich rozvoji manažérskych a predajných zručností.